O nás

Hľadali sme rôzne možnosti  ako ponúknuť klientom komplexné riešenie pre ich novostavby za čo najpriaznivejšie  ceny. Na základe tohto dopytu vznikla v roku 2014 stavebná spoločnosť NOVOSTAVBY NA KĽÚČ ( STAVINTEL s.r.o. ). V roku 2021 sa spoločnosť transformovala čo bolo podmienkou vstupu nového obchodného partnera do spoločnosti ( zmena fakturačných údajov VIKONA s.r.o. ).

Špecializujeme sa na výstavbu úsporných, nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov  z našej katalógovej ponuky a iných stavebných objektov. Náš katalóg neustále rozširujeme o nové stavby, kde každý RD má viacero dispozičných riešení. Drobné úpravy projektu je možné spraviť v stavebnom projekte.  Samozrejme, realizujeme aj individuálne projekty našich klientov šité na mieru.

Od roku 2014 sme už úspešne zrealizovali viac ako 250 väčších či menších stavebných projektov.

Výhody výstavby rodinného domu s našou spoločnosťou

1. Garancia dohodnutej ceny

To, čo sme sľúbili pri podpise zmluvy aj dodržíme. Navýšenie je možné len pri požiadavke nadštandardu, kde doplácate len rozdiel medzi plánovanou a vami navýšenou cenou. Až 90% stavebného materiálu nakupujeme priamo u výrobcov a tým predchádzame zbytočnému predraženiu.

2. Garancia termínu odovzdania výstavby

Bez ohľadu na prípadné komplikácie, dodržíme dohodnutý čas odovzdania stavby.

Máme vlastné stavebniny, samozrejmosťou je aj plynulé zásobovanie stavby bez zbytočného čakania.

3. Použité len kvalitné, certifikované materiály

Striktne dodržiavame predpísané materiály, ktoré sú uvedené v projektovej dokumentácii. V prípade nedostupnosti predpísaného materiálu, po dohode s klientom použijeme náhradu v minimálne rovnakej kvalite.

4. Záruka

Za našou odvedenou prácou si stojíme, preto vieme garantovať záruku po dobu 5-30 rokov.

5. Držíme krok s dobou – sledujeme trendy v stavebníctve

Tak, ako v iných odvetviach, aj v stavebníctve neustále prichádzajú nové technologické postupy, inovácie, materiály, o ktorých sme pred pár rokmi ani nepočuli. Chceme dodať našim klientom prvotriednu kvalitu, preto dbáme na aktívne vzdelávanie zamestnancov, aby si hravo poradili aj s novými technologickými postupmi.

Našou hlavnou činnosťou je výstavba HRUBÝCH STAVIEB za použitia stavebného materiálu napr. pálená brúsená tehla, alebo pórobetón . Pre nízkoenergetickú a pasívnu výstavbu rodinných domov využívame komplexný stavebný systém VELOX.

Po ukončení hrubej stavby pokračujeme po dohode s klientom v realizácii stavby do štádia HOLODOM alebo až NA KĽÚČ.

6. Certifikácia

Slovenská verzia:

Anglická verzia:

© 2023 | GDPR | Ochrana osobných údajov | Tvorba webu GFXpulse