Záhradná architektúra

Záhrady Nemedy s.r.o.

Naše štúdio sa zaoberá komplexnými službami v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry. Spoločne so svojím kolektívom sa zaoberáme sadovými úpravami záhrad a parkov od návrhu projektu až po jeho realizáciu a údržbu. Našim cieľom je kvalifikovaný a individuálny prístup k požiadavkám každého jednotlivého zákazníka so zachovaním vysokej odbornosti a kvality našich služieb.

      

Predmet činnosti:

  • Spracovanie projektovej dokumentácie
  • Inventarizácia zelene/dendrologický prieskum
  • Realizácie záhrad
  • Servis- údržba súkromnej i verejnej zelene
 
  • Poradenská a konzultačná činnosť
  • Stavba gabiónov
  • Floristika

 

 

Projekcia

     Pre kvalitnú realizáciu záhrady je potrebná prípravná časť - vytvorenie projektovej dokumentácie. Vypracovanie projektu záhrady je platená služba, cena ktorej sa odvíja od veľkosti a náročnosti spracovaného pozemku. Kompletný projekt obsahuje nasledovné zložky: zameranie pozemku, fotodokumentácia, inšpiratívne listy, štúdie, 3D vizualizácie, osadzovací a vytyčovací plán, technické detaily a sprievodnú správu. Ku kvalitnému projektu samozrejme patrí aj cenová ponuka s rozpisom cien všetkých položiek a služieb.

Realizácia

Po vzájomnej dohode sa prikročí k samotnej realizácií sadových úprav. Realizácia okrasnej záhrady "na kľúč" pozostáva z množstva činností ako napr. terénne úpravy, založenie suchého múrika, skalky, jazierka, osvetlenia, trávnika (výsevom/ trávny koberec) a výsadby rastlín.

 

  

 

ÚDRŽBA

Ponúkame Vám celoročné i jednorazové údržby zelene okrasných záhrad, rastlín a záhonov, hnojenie drevín, tvarovanie živých plotov a rez zelene, výškové ošetrovanie stromov, udržiavanie plôch v bezburinnom stave, chemické ošetrovanie rastlín proti chorobám a škodcom, renovácie záhrad, čistenie, dosadba rastlín a ostatné záhradnícke práce.