Strechy

 

 

Strecha je veľkou investíciou, ktorá sa kupuje väčšinou len raz za život. Každý jej vlastník si želá, aby mu dlho slúžila bez starostí – to znamená hlavne chránila dom a majetok pod ňou pred vonkajšími poveternostnými vplyvmi a preniknutím vody. Dokonale funkčnú strechu však netvoria len samotné škridly, ešte dôležitejšie sú originálne strešné doplnky a ich správna pokládka.

 

 

Výhody kompletného strešného systému Bramac

  • strešné príslušenstvo Bramac je výsledkom dlhodobého vývoja a jeho kvalita a funkčnosť je prísne testovaná simuláciou extrémnych poveternostných podmienok (dážď, mráz, vietor, vlhkosť, UV žiarenie,..). Preto si môžeme dovoliť poskytnúť zákazníkom nadštandardnú, až 15-ročnú záruku na funkčnosť strechy, čo je 7,5x viac ako je obvyklé na trhu pri zárukách na konkurenčné príslušenstvo.
  • originálne doplnky Bramac sú vyvinuté presne na krytinu Bramac, čím sa minimalizuje riziko zatečenia vody do strechy
  • každý detail na streche má dopodrobna vypracované riešenie v podobe konkrétnych strešných prvkov Bramac a ich osadenia
  • v prípade uznanej reklamácie zabezpečí Bramac na svoje náklady aj výmenu chybného doplnku vrátane zloženia a znovupoloženia krytiny, nielen dodanie náhradného výrobku
  • zákazník má možnosť vybrať si z najväčšieho počtu realizačných firiem, ktoré sú firmou Bramac pravidelne školené na správnu pokládku celého strešného systému

 

 

Strechy Mediterran, pevný základ nad hlavou

Strechy Mediterran majú prirodzenú hustotu, ktorá úplne odvádza zrážkovú vodu. To znamená, že strechy Mediterran sú nepresiaknuteľné. Strechy Mediterran si vďaka nepresiakavosti betónu udržia rovnakú váhu ako na začiatku, a tak sa nemusíte sa báť o svoju strechu nad hlavou.

Mechanická odolnosť strechy Mediterran je vysoká. Betónová strecha Mediterran sa preto nezlomí ani pod tlakom veľkého množstva snehu, ľadu a pohybu na streche.

 

Základným materiálom na výrobu strechy Mediterran je betón. Ten sa už viac ako 90 rokov využíva na výrobu škridiel.

 

Betónovú Strechu Mediterran si môžete vybrať z rôznych typoch a farbách. Strechy Mediterran sa striekajú s vybraným typom farbiva, ktoré si zákazník vyberie podľa vlastného výberu.


Strechy Mediterran sú ošetrené ďalšou ochrannou vrstvou rovnakej farebnej odtiene základnej farby. Táto vrstva zabezpečí ochranu proti vzniku machu a neželaným škodlivým vplyvom ovzdušia miest.

 

Strechy Mediterran sa skladajú zo základných troch prírodných zložiek:

  • voda
  • piesok
  • kameň