Staviame podľa nových noriemNové 2016PORFIX OstravaSaK Stavebniny SverepecPonuka 2016
Staviame podľa nových noriem
Za 5 mesiacov stavba ˝ NA KĽÚČ ˝ len za 53 480 EUR
Nové 2016
Objednajte sa na obhliadku referenčnej stavby tel. 0948 612 645
PORFIX Ostrava
SaK Stavebniny Sverepec
Výhodné objektové zľavy
Ponuka 2016
Murovaná hrubá stavba za 37 150 EUR zast. plocha 120 m2

                       

 

Základom výstavby či prestavby domu je dôkladná príprava a premyslenie jednotlivých postupov do detailov, aby samotná realizácia nestrácala dôležitý čas a peniaze, ktoré často chýbajú hlavne na konci, pri dokončovacích prácach. Hľadali sme rôzne možnosti, ako ponúknuť klientom komplexné riešenie pre ich novostavby za čo najpriaznivejšie ceny.

 

 Na základe tohto dopytu vzniklo Združenie stavebných remeselníkov, ktoré zastrešuje firma Stavintel  s.r.o..  Špecializujeme sa na výstavbu úsporných, nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov a iných stavebných objektov.  Našou činnosťou je hlavne výstavba murovaných HRUBÝCH STAVIEB za použitia stavebného materiálu Porfix Ostrava ( alebo Ytong, Porotherm, Heluz ... ), zakladanie stavieb, klampiarske a pokrývačské práce. Samozrejme po ukončení hrubej stavby pokračujeme po dohode s klientom v realizácii stavby do štádia HOLODOM alebo až NA KĽÚČ. Sme jedným z hlavných partnerov výrobnej spoločnosti Porfix Ostrava a preto dokážeme klientovi poskytnúť bezkonkurenčnú cenovú ponuku pri realizácii murivovej časti hrubej stavby. Máme vlastné stavebniny, ktoré zabezpečia výhodné zľavy pre zákazníka pri použití ďalších stavebných materiálov potrebných na stavbe, samozrejmosťou je aj plynulé zásobovanie stavby bez zbytočného čakania. Až 90% stavebného materiálu nakupujeme priamo u výrobcov a tým predchádzame zbytočnému predraženiu. Pri každej realizácii stavebného diela je prítomný náš stavbyvedúci a samozrejme aj stavebný dozor, ktorý sú pre našich zákazníkov k dispozícii zdarma. Pôsobíme na území TN, ZA, TT, BA, NR kraja. 

Hlavnými partnermi spoločnosti Stavintel s.r.o. je Porfix Ostrava

 

Naša spoločnosť sa od roku 2016 zameriava hlavne na realizáciu stavieb z vlastnej ponuky, ktorú pravidelne rozširujeme. Zameriavame sa prevažne na výstavbu jednoduchých rodinných domov, či už bungalovy, alebo aj poschodové stavby. Náš celoročný stavebný plán tvoria teda stavby z nášho katalógu a len v niektorých prípadoch realizujeme individuálnu projekciu.
Na požiadanie vieme záujemcom poskytnúť projekty a vizualizácie stavieb, ktoré ešte nie sú dostupné na našom webovom katalógu. 

 

Našu prácu si môžete preveriť obhliadkou nami realizovaných stavieb, neváhajte a dohodnite si obhliadku na t. č. 0948 612 645.

 

 

 

 

+421 948 612 645

stavby@novostavbynakluc.sk

Podhorie 2136, 018 61 Beluša