Staviame podľa nových noriemZmena adresy prevádzky !NOVÉ 2017SaK Stavebniny SverepecPonuka 2017
Staviame podľa nových noriem
Za 4 mesiace stavba HOLODOM len za 46 782 EUR
Zmena adresy prevádzky !
Od 01.04.2017 - CENTRUM BÝVANIA Dohňany 424, 020 51 Dohňany
( budova ELOP pri ihrisku )
NOVÉ 2017
Nové v ponuke 2017 - SCENIC 7 Trend
SaK Stavebniny Sverepec
Výhodné objektové zľavy
Ponuka 2017
Holodom za 68 324 EUR zast. plocha 120 m2

                       

 

Základom výstavby či prestavby domu je dôkladná príprava a premyslenie jednotlivých postupov do detailov, aby samotná realizácia nestrácala dôležitý čas a peniaze, ktoré často chýbajú hlavne na konci, pri dokončovacích prácach. Hľadali sme rôzne možnosti, ako ponúknuť klientom komplexné riešenie pre ich novostavby za čo najpriaznivejšie ceny.

 

 Na základe tohto dopytu vzniklo Združenie stavebných remeselníkov, ktoré zastrešuje firma Stavintel  s.r.o..  Špecializujeme sa na výstavbu úsporných, nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov a iných stavebných objektov.  Našou činnosťou je hlavne výstavba murovaných HRUBÝCH STAVIEB za použitia stavebného materiálu Porfix ( alebo Ytong, Porotherm, Heluz ... ), zakladanie stavieb, klampiarske a pokrývačské práce. Samozrejme po ukončení hrubej stavby pokračujeme po dohode s klientom v realizácii stavby do štádia HOLODOM alebo až NA KĽÚČ. Sme jedným z hlavných partnerov výrobnej spoločnosti Porfix a preto dokážeme klientovi poskytnúť bezkonkurenčnú cenovú ponuku pri realizácii murivovej časti hrubej stavby. Máme vlastné stavebniny, ktoré zabezpečia výhodné zľavy pre zákazníka pri použití ďalších stavebných materiálov potrebných na stavbe, samozrejmosťou je aj plynulé zásobovanie stavby bez zbytočného čakania. Až 90% stavebného materiálu nakupujeme priamo u výrobcov a tým predchádzame zbytočnému predraženiu. Pri každej realizácii stavebného diela je prítomný náš stavbyvedúci a samozrejme aj stavebný dozor, ktorý sú pre našich zákazníkov k dispozícii zdarma.

Územie pôsobnosti  TN kraj ( všetky okresy ), ZA kraj ( vybrané okresy ZA, BY, KM, TR, MT ), TT kraj ( vybrané okresy GA, HC, PN, TT ),

BA kraj ( vybraný okres SC ), NR kraj ( vybrané okresy NR, SA, TO ), ostatné regióny na dotaz.

Hlavnými partnermi spoločnosti Stavintel s.r.o. je Porfix.

 

Naša spoločnosť sa od roku 2016 zameriava hlavne na realizáciu stavieb z vlastnej ponuky, ktorú pravidelne rozširujeme. Každá katalógová stavba má ďalšie ( 10 - 14 ) dispozičné riešenia. Náš zákazník si má možnosť vybrať rôzne možnosti stavebných úprav rodinných domov a prispôsobiť si ich vlastným potrebám. Zameriavame sa prevažne na výstavbu jednoduchých rodinných domov, či už bungalovy, alebo aj poschodové stavby.
Náš celoročný stavebný plán tvoria stavby z nášho katalógu a samozrejme aj individuálne projekty našich klientov šité na mieru. To znamená, že v prípade jednoduchého návrhu stavby zo strany zákazníka náš projektant dokáže pripraviť konečnú projektovú dokumentáciu na základe ktorej dokážeme realizovať samotnú stavbu.
 

 

 

 

+421 948 612 645

stavby@novostavbynakluc.sk

Dohňany 424, 020 51 Dohňany ( budova ELOP )